शर्मिला संगका रमाईला दिनहरु ! Nepali Sex Story

772

हुन त म खासै लेख्न जान्ने लेखक चाहीं परिन, यसो यो साईट मा झुक्किएर त नभनौ सेक्स् कथा हरु गुगलमा खोज्ने क्रम मा यहाँ आइ पुगेँ । सेक्सी कथा हरु पढेर खुबै रमाइलो लाग्यो, जसले लेखे पनि कथा हरु धेरै राम्रा पाएँ । सेक्स् – चिकाई भन्ने कुरो आफैंमा नराम्रो चाहीं होइन, यसलाई राम्रो संग सदुपयोग गरियो भने जीवन सुखमय हुन्छ – मलाई यस्तो लाग्छ है, तर तपाइँ हरुलाई चाहीं कस्तो लाग्छ कमेन्टमा लेख्न नबिर्सनु नी ?

यो साईट का कथाहरु पढेर मलाई पनि आफ्नो कथा सेयर गर्न मन लाग्यो । मेरो नाम राजेश हो, अहिले म २५ वर्षको भएँ । भाग्यका खेल भनुम् आजकल म रोजगारीका लागि साउदीमा छु ।
यो घटना आज भन्दा ५ वर्ष पहिलेको हो । त्यतिखेर म बौद्धको कार्पेट फ्याक्ट्रीमा काम गर्थेँ । बहिनी शर्मिला भर्खर एस-एल-सी दिएर पढ्न आएकी थिई । सानो कोठामा दुई जना बस्थेम । पुरानो खालको घर थियो, ट्वाइलेट बाहिर थियो । बाहिर एकदम काइ लागेको थियो । असारको बेलामा पानी खुब परेको थियो । शर्मिला ट्वाइलेट जाँदा चिप्लेर लडिछे । उसको हरमा निकै चोट लागेछ । रूँदै आई, के भो भनेको लडेर हर खुस्को भनी । खाटमा सुत् भनेँ र सुरूवाल खोलेँ, दाहिने हरमा चोट लागेको रहेछ । खाने तेल लगाएर मालिस गरि दिएँ । शर्मिलाको हर मालिस गर्दा गर्दै उसको पुतीमा आँखा पुग्यो मेरो । “चिसो रहेछ, कट्टु मै मुतिस की क्या हो भनेँ”, हैन भनेर उसले सुरूवाल माथी तानी । त्यति खेर सम्म मेरो लाडो सन्किसकेको थियो । पख न काँ उठेकी, भनेर समातेँ । “हेर आगो को छेउमा घिउ पग्लिन्छ, तेरो देखे पछी मलाई अति भयो देन, भनेँ “। “धत ! दाइ के भनेको अरूले थाहा पाए भने के गर्ने ?” भनेर उ पन्छिन खोजी । भर्खर १७ लागेको शर्मिलाका दुधका फाँचा मज्जाका थिए । “कसले भन्छ र थाहा हुन्छ” भन्दै आफुतिर तानेरमुखमा मुख जोडेँ । च्याप्प दुधका फाँचा समातेर मोल्न थालेँ । दुध माड्दै गाला भरि म्वाइ खान थालेँ ।

यो साईट का कथाहरु पढेर मलाई पनि आफ्नो कथा सेयर गर्न मन लाग्यो । मेरो नाम राजेश हो, अहिले म २५ वर्षको भएँ । भाग्यका खेल भनुम् आजकल म रोजगारीका लागि साउदीमा छु । यो घटना आज भन्दा ५ वर्ष पहिलेको हो । त्यतिखेर म बौद्धको कार्पेट फ्याक्ट्रीमा काम गर्थेँ । बहिनी शर्मिला भर्खर एस-एल-सी दिएर पढ्न आएकी थिई । सानो कोठामा दुई जना बस्थेम । पुरानो खालको घर थियो, ट्वाइलेट बाहिर थियो । बाहिर एकदम काइ लागेको थियो । असारको बेलामा पानी खुब परेको थियो । शर्मिला ट्वाइलेट जाँदा चिप्लेर लडिछे । उसको हरमा निकै चोट लागेछ । रूँदै आई, के भो भनेको लडेर हर खुस्को भनी । खाटमा सुत् भनेँ र सुरूवाल खोलेँ, दाहिने हरमा चोट लागेको रहेछ । खाने तेल लगाएर मालिस गरि दिएँ । शर्मिलाको हर मालिस गर्दा गर्दै उसको पुतीमा आँखा पुग्यो मेरो । “चिसो रहेछ, कट्टु मै मुतिस की क्या हो भनेँ”, हैन भनेर उसले सुरूवाल माथी तानी । त्यति खेर सम्म मेरो लाडो सन्किसकेको थियो । पख न काँ उठेकी, भनेर समातेँ । “हेर आगो को छेउमा घिउ पग्लिन्छ, तेरो देखे पछी मलाई अति भयो देन, भनेँ “। “धत ! दाइ के भनेको अरूले थाहा पाए भने के गर्ने ?” भनेर उ पन्छिन खोजी । भर्खर १७ लागेको शर्मिलाका दुधका फाँचा मज्जाका थिए । “कसले भन्छ र थाहा हुन्छ” भन्दै आफुतिर तानेरमुखमा मुख जोडेँ । च्याप्प दुधका फाँचा समातेर मोल्न थालेँ । दुध माड्दै गाला भरि म्वाइ खान थालेँ ।

खाना बनाएर उ कलेज गइ, म पनि काममा गएँ । दुइ तिन दिन केही गर्न दिइन, हर दुखीरहेको छ भनेर । चार दिनका दिन खाना खाइसकेपछी खै तेरो हरको घाउ कस्तो भो भनेर सुरूवाल खोलेँ, लड्दा सामान्य दख्खल परेको कुरा ठीक भइसकेको रहेछ । “आज चाहीं गर्ने है….” भने पछी उसले टाउको हल्लाएर हुन्छ भनी । शर्मिलालाई कुर्ता खोल्न लगाएँ, आफु पनि नांगै भएँ । चार पाँच मिनेट दुध माडेँ, दुधका मुन्टा चुसेँ । माथी चढेँ, पुतीमा लाँडो छिर्दै छिरेन । पुती फ्याँ पार्न….भनेँ । दाई कस्तो दुख्छ क्या भनी । आफैले टाङ च्यातेर एउटा हातले पुतीका फाँका फैलाएँ र अर्को हातले लाँडो मिलाएर पुतीमा हुलेँ । मरेँ दाइ मरेँ…झिक्नु न झिक्नु भन्दै उ रून थाली । म आज चाहिँ नचिकी नछाड्ने मूडमा थिएँ । चुप जाँठी नरो…मुजी नाटक गर्छे, तलाई पनि मजा आउँछ त क्यारे नी ! …..भनेर हप्काएँ ।


हैन दाइ…….एे्या ….म मर्छु…..बरू मलाइ मारी दिनु……एेय्या नि आमा हौ….मरेँ भन्दै उ चिच्याउन थाली । माचिक्ने……साला…….चिकेर कोहि केटि मरेका छन्…..साला……चुप …..भन्दै मुख थुनेर धमाधम चिकेँ । एकछिन त रूँदै थिइ, एक छिन पछी उसले पनि मेरो चाकलाइ समातेर सुम्सुम्याउन थाली । त्यसरी नै त्यो रात बित्यो । रात भर ६ पटक सम्म शर्मिलालाई चिकें मैले । के गर्नु र ! कुरकुरे बैंशको मातमा चिक्न मन लाग्ने अनि न बहिनि-न दिदी-न आमा-न आन्टी…सबै मस्त तरुनी लाग्ने । बेला नै त्यस्तो कसलाई के भनौं र खै ! त्यस पछिका दिन हरुमा पनि शर्मिला संग खुबै चीकामारी भयो । अहिले शर्मिला बहिनिको बिबाह भईसकेको छ । उनको बैबाहिक जीवन सुखमय छ । नेपाल नगएको पनि धेरै भो, अनि भेट्ने बित्तिकै फेरि उही पुरानो चिकामारी शुरु गर्ने बिचारमा छौं ।

तपाईं पनि हामीलाई आफ्नो कहाँनी पठाउनु होस । यसका लागी आफ्नो काहानी यो ईमेलमा पठाउनु होस ।
Please send us your sex story at:
 

contact.tubenepal@gmail.com
 

{ Tag: नेपाली चिकेको कथा, नेपाली पुति, लाडो, नेपाली चिकेको काहानि, नेपाली भालु , Nepali chikeko katha, nepali puti, lado,
nepali kahani, nepali sex story, nepali erotic sex story, nepali adult story,
nepali fucking story, goodnight sex story, xxx story, xx story nepali, sex kahani
nepali, new nepali sex story }